grzybyhobby.pl

Reklama

eBiuletyn-Newsletter

Pieczarka Biała 3kg (ziarno)

Pieczarka Biała 3kg (ziarno)

Wszystkie zdjęcia

Pieczarka Biała -3kg dwuzarodnikowa grzybnia sprzedawana jest w postaci zaszczepionych ziaren zbóż, umieszczonych w specjalnym worku z mikrofiltrem (gwarantuje sterylność oraz wyklucza skażenie biologiczne!)

Więcej szczegółów


29,99 zł brutto

Stan:

63 dostępnych


GRZYBNIA PIECZARKI BIAŁEJ 

3 kg grzybni wystarcza na zaszczepienie aż do 600 kg podłoża (3-5m2).

 

Uprawę pieczarki prowadzi się, niezależnie od metody, na podłożu z obornika końskiego lub na tzw. podłożu zastępczym ze słomy i kurzaka. Może być ona zakładana na otwartym terenie lub w pomieszczeniach.
 
 Pora zakładania uprawy zależy od warunków, jakimi dysponujemy. Uprawa w pomieszczeniach ogrzewanych może odbywać się w ciągu całego roku. Pomieszczenia nieogrzewane i otwarty teren w ogrodzie uniemożliwiają prowadzenie uprawy w okresie, kiedy temperatury mogą hamować wzrost grzybni i ujemnie wpływać na plonowanie.

Uprawę na otwartym terenie można zakładać od 15-20 kwietnia do końca lipca. Pod uprawę nadają się miejsca zacienione, pod krzewami i drzewami, wzdłuż muru lub żywopłotu, najlepiej od strony północnej...

Szczegółowe instrukcje uprawy grzybów, znajdą Państwa na Naszej stronie internetowej grzybyhobby.pl w dziale instrukcje -  TUTAJ
 
grzybnia ziarnista

 

 

 

       INSTRUKCJE                         SKLEP                              STRONA    
  UPRAWY GRZYBÓW                GRZYBNIAMI                    O GRZYBACH  
           instrukcje uprawy grzybów     sklep z grzybniami    strona z grzybniami 

Koszyk  

jest pusty